Mövqelərimiz yenə atəşə tutuldu
Siyasət 31 Mar 2025 18:38:00 65 0
Martın 31-də saat 11:10 radələrində Ermənistan silahlı qüvvələrinin Qarakilsə rayonunun Bazarçay yaşayış məntəqəsi istiqamətində yerləşən mövqelərindən Ordumuzun mövqeləri atıcı silahlardan atəşə tutulub.
Bu xəbəri də oxu: Hissein Brahim Taha İlham Əliyevə təbrik məktubu ünvanlayıb
Son.az xəbər verir ki, son günlər mütəmadi olaraq Azərbaycan Ordusunun bölmələrini atəşə tutan, eləcə də mövqelərimiz üzərində pilotsuz uçuş aparatları və dronlarla kəşfiyyat xarakterli uçuşlar həyata keçirməyə cəhd göstərən Ermənistan tərəfi təxribatlarını ört-basdır etmək məqsədilə dezinformasiyalar yayır.
Bildiririk ki, Azərbaycan Ordusunun bölmələri tərəfindən guya Xanazax yaşayış məntəqəsinin atəşə tutulması barədə Ermənistanın yaydığı məlumatın heç bir real əsası yoxdur, tamamilə yalandır və dezinformasiya xarakteri daşıyır.
Qarşı tərəf bu cür yalan və həqiqətə uyğun olmayan məlumatlar yaymaqla beynəlxalq ictimaiyyətdə yanlış rəy formalaşdırmağa və təxribatlarını gizlətməyə cəhd edir.
Zərdab Rayon İcra Hakimiyyəti başçısının Yuxarı Seyidlər kənd İnziba
Şəmkir sakini ildırım vurması nəticəsində ölüb.
Həcc ziyarəti üçün sənəd qəbulunun müddəti uzadılıb.
Kanal S-in efirində aparıcı Nigar Fərhadın "Mən oğluma atası olmaya
Azərbaycanda atların sayında azalma müşahidə edilib.
Milli Hidrometeorologiya Xidmətinin martın 31-i saat 17:00-a olan məlumatına
Tibbi-meteoroloji proqnoz açıqlanıb.