Ziroatxon Mirziyoyeva Brinci vitseprezident Mehriban Əliyevanı təbrik edib
Siyasət 29 Mar 2025 17:53:00 62 0
Özbəkistan Respublikasının birinci xanımı Ziroatxon Mirziyoyeva Azərbaycan Respublikasının Birinci vitse-prezidenti Mehriban Əliyevanı Ramazan bayramı münasibətilə təbrik məktubu ünvanlayıb.
Bu xəbəri də oxu: Efiopiyanın Baş naziri Prezident İlham Əliyevi təbrik edib
Son.az AZƏRTAC-a istinadən xəbər verir ki, məktubda deyilir:
"Möhtərəm xanım, Zati-aliləri. Bütün müsəlman ümmətinin böyük sevinc və şadlıqla qarşıladığı mübarək Ramazan bayramı münasibətilə Sizi səmimi-qəlbdən təbrik edir, ən xoş arzularımı və dərin ehtiramımı çatdırmaqdan böyük məmnunluq duyuram.
Uca Allah bütün dualarınızı, arzularınızı, ehsanlarınızı və xeyirxah əməllərinizi qəbul etsin, qardaş xalqlarımız arasındakı əzəli dostluq və mehribanlıq telləri daha da möhkəmlənsin.
Möhtərəm xanım, Zati-aliləri, qəlblərimizin mübarək Ramazan ayının nur və bərəkətindən işıqlandığı bu əlamətdar bayram günündə Sizə möhkəm cansağlığı, ailə səadəti, ocağınıza bərəkət və bolluq arzulayıram".