Ən uğursuz 3 bürc Onların şansı gətirmir
Digərləri 26 Mar 2025 13:40:00 82 0
Astroloqlar uzun illərdir ki, bürclərin insanların həyatına təsiri ilə bağlı araşdırmalar aparırlar. Bəzi bürclər uğur və şansla tanınsa da, digərləri daha çox çətinliklərlə və uğursuzluqlarla üzləşir. Son araşdırmalara görə, xüsusilə üç bürc uğursuzluğu ilə seçilir. Onlar haraya ayaq bassalar, orada sanki ot bitmir. Bəs bu bürclər hansılardır və uğursuzluqlarının səbəbi nədir?
Bu xəbəri də oxu: 22 yaşlı tələbə dəm qazından öldü
Son.az ən uğursuz 3 bürcü təqdim edir:
Qoç
Qoç bürcü adətən lider ruhlu, enerjili və cəsarətli insanlar kimi tanınır. Lakin onların əsas problemi tələsik qərarlar vermələri və nəticələri düşünmədən hərəkət etmələridir. Astroloqlar bildirir ki, qoçlar emosiyalarına qapılaraq, ani reaksiyalar göstərir və bu da onlara tez-tez problemlər yaşadır. Qoç bürcləri bəzən öz güclərinə həddindən artıq inanırlar və hər şeyi özləri həll etməyə çalışırlar. Onlar başqalarından kömək istəməyi zəiflik kimi qəbul edirlər. Bu səbəbdən, ətrafdakı insanların dəstəyindən məhrum qalırlar və uğursuzluqlarla təkbaşına mübarizə aparmalı olurlar. Bundan əlavə qoçlar çox rəqabətçi və aqressiv xarakterə malikdirlər. Bu xüsusiyyətləri onlara bəzi hallarda üstünlük qazandırsa da, çox vaxt insanlarla münasibətlərinin pozulmasına səbəb olur. Xüsusilə iş həyatında onların sərt davranışları rəhbərlik və iş yoldaşları ilə problemlərə gətirib çıxarır.