Şəkərdən söhbət gedəndə, bir çoxları hesab edir ki, bu, mütləq zərərli məhsuldur və orqanizmə heç bir faydası yoxdur. Bəs həqiqətdə də belədirmi?
Şair və qiraətçi Nazilə Səfərli növbəti açıqlaması ilə gündəmə səs salıb.
2025-04-01 08:43:00
"Bloomberg" informasiya agentliyinin keçmiş əməkdaşı Riçard Samarel həyat yoldaşı və ailəsi ilə birlikdə Cənubi Karolina ştatındakı malikanələrində ölü tapılıb.
2025-04-01 08:41:00
Ukrayna hakimiyyəti iyulda seçki keçirməyi planlaşdırmır.
2025-04-01 08:34:00
Azadlıq Prospektində zəncirvari qəza baş verib.
2025-04-01 08:30:00
Avtomobil bir çox hissə və sistemdən ibarət mürəkkəb mexanizmdir. Hər hansı bir mexanizm kimi, o da köhnəlməyə və qırılmalara məruz qalır. Ancaq ciddi bir nasazlıq baş verməzdən əvvəl avtomobil tez-tez yaranan problemlər haqqında siqnallar verir.
2025-04-01 08:21:00
"Uzak şehir" serialına daxil olan Nursel Kösenin obrazı bəyənilməyib.
2025-04-01 08:14:00
Martın 31-i saat 17:00-dan aprelin 1-i saat 04:45-dək Ermənistan silahlı qüvvələrinin bölmələri Basarkeçər və Gorus rayonlarının Zərkənd, Zod, Aşağı Şorca, Yuxarı Şorca, İstisu, Xanazax və Xəznəvar yaşayış məntəqələri istiqamətlərində yerləşən mövqelərindən Azərbaycan Ordusunun mövqelərini atıcı silahlardan fasilələrlə atəşə tutub. Bu barədə Son.az-a Müdafiə Nazirliyindən bildirilib. Son.az
2025-04-01 07:55:00
Bəzi valideynlərin evdə ultra-gigiyena qaydalarına riayət etmək meyli uşaqlarının sağlamlığı üçün fəlakətli nəticələrə səbəb ola bilər. Antibakterial sabunlarla onların ürək-damar xəstəlikləri və nəticədə erkən ölüm riski əhəmiyyətli dərəcədə artacaq.